OBRAZEM - Svatomartinský průvod v Jihlavě - Žďárský deník

JIHLAVA - Na bílém koni přiklusal v neděli do Jihlavy již po desáté svatý Martin. . Svatomartinský průvod v Jihlavě. Autor: DENÍK/Josef Němec
zdarsky.denik.cz/zpravy_region/martin_zdar20071112.html

Svatý Martin je tady, na stole přistanou husy - Zlínský deník

Program: Ačkoliv se nejedná o klasické oslavy svátku svatého Martina, i na sedmém ročníku Frkobraní se hosté dočkají tradiční ochutnávky mladých vín. Festival humoru a vína nabídne ve své první části soutěž ve vyprávění vtipů, o půl.
zlinsky.denik.cz/kultura_region/svaty-martin-je-tady-na-stole-pristanou...

Svatý Martin 2013: Turistické informační centrum v Jihlavě

stránky města Jihlavy. Hlavním pořadatelem letošního příjezdu sv. Martina na bílém koni 2013 na Masarykovo náměstí v Jihlavě v pondělí 11. listopadu 2013 je statutární město Jihlava (město).
tic.jihlava.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=100399id=466164

Kudy z nudy - Svatý Martin dorazí do Třeště na bílém koni už...

Celý podvečerní program začíná lampionovým průvodem, v němž bude svatý Martin rozdávat perníčky a rozhazovat zlaté dukátky. Svatomartinský průvod dojde až na bývalý zimní stadion a projde ulicemi Na Hrázi, Rooseweltova, nám.
kudyznudy.cz/Aktuality/Svaty-Martin-dorazi-do-Treste-na-bilem-koni-uz-v-n

Vysoká Škola Polytechnická Jihlava

Jihlava 2011. 71. Program Slováckého roku tvoří kromě jiných. V odpolední části programu prochází centrem města krojově pestrý doţínkový průvod a. Čtyři respondenti nebyli spokojeni s délkou průvodu, zdál se jim příliš dlouhý.
is.vspj.cz p/get-bp/student/14997/thema/1083

Svatý Martin s družinou...do Jihlavy - Magazín...

Jihlava - Svatý Martin vjel pošestnácté historickou bránou Matky Boží na bílém koni do Jihlavy. Tradičně ho provázela početná družina kejklířů, vojáků, nosičů dýní a selských žen rozdávajících martinské rohlíčky s mákem.
magazin.ceskenoviny.cz/zpravy/svaty-martin-s-druzinou...do-jihlavy/1006910

Svatý Martin v Jihlavě zlákal rekordní...účastníků průvodu | Zprávy

Tisíce lidí včera večer zaplnily centrum Jihlavy, aby mohly vidět svatého Martina na bílém koni. Do družiny, která světce doprovázela, se navíc letos zapojilo nejvíce účinkujících v novodobé historii města. Průvod vyvrcholil ohňostrojem.
rozhlas.cz/vysocina...v-jihlave-zlakal-rekordni...ucastniku-pruvodu--1279950

Jihlava - Kalendář akcí | www.atlasceska.cz

Turistický průvodce po České republice - ubytování, památky, hrady, zámky, rozhledny, kultura, zábava, fotogalerie. . Svatý Martin v Jihlavě Tradiční XVI. SVATÝ MARTIN na bílém koni vyjede v 17 hodin od brány Matky Boží.
kalendarakci.atlasceska.cz/jihlava/kalendarden-2008-12-1/

Tipy na víkend...svatého Martina...lampiónových průvodů – Novinky...

Podrobnější program najdete zde. . Na Masarykovo náměstí v Jihlavě přijede ve čtvrtek od brány Matky Boží v 17 hodin Svatý Martin na bílém koni. . Svatomartinské lampiónové průvody
novinky.cz/cestovani...znameni-svateho-martina-jarmarku-a-lampionovych...

Svatý Martin přijel do Jihlavy. Už po dvanácté - Vysocina-news

Díky tomuto úspěchu dojíždí Martin do Jihlavy po dalších jedenáct let, naposledy právě včera. A děti i dospělí se každý rok těší na průvod, sníh i začátek zimního období, který s sebou svatý Martin na bílém koni přiveze.
vysocina-news.cz/clanek/svaty-martin-prijel-do-jihlavy-uz-po-dvanacte/